חברות בקבוצת עידור

החברות בקבוצת עידור, מספקות שירותי IT מקצועיים בתחומי מיקור חוץ, ייעוץ ומתן פתרונות ומוצרים בתחומי אבטחת מידע תוך התמקדות בהגנה על מידע ארגוני רגיש ומערכות אינטגרטיביות להעברת מסרים – פקס, מייל, סמס, קול תוך שילוב במערך הטלפוניה וה IP  הארגוני.כל אחת מהחברות מתמחה ומתמקדת בתחום קצת שונה בעולם התוכנה:

עידור מחשבים  היא זרוע מיקור החוץ בקבוצת עידור ומתמקדת בפיתוח תוכנה ומתן שירותי תוכנה במתכונת של מיקור חוץ לחברות וארגונים בישראל בתחומי המחשוב.
עידור מציעה יועצי תוכנה מובילים בתחומים שונים וברמה גבוהה: תוכניתנים, ראשי צוותים, מנתחי מערכות ומנהלי פרוייקטים.
הצוות המקצועי בחברה מנתח יחד עם הלקוח את הצרכים המיוחדים שלו ומפנה רק מועמדים מתאימים אשר עברו בדיקה קפדנית של יכולותיהם הטכניות והאישיות ושל עברם המקצועי. אנו מקפידים על שמירת מתאם גבוה בין הדרישות המקצועיות של כל לקוח לבין כישוריהם של עובדינו המושאלים. בסופו של דבר, האינטרס שלנו משותף, אנו שואפים לצרף לשורותינו רק את הטובים והמתאימים ביותר.
אנחנו יודעים שהעובד הוא הנכס החשוב ביותר לחברה. אצלנו מילים כמו “דאגה והבנה למשאב האנושי” אינם רק סיסמא ואנו פועלים כל הזמן לבניית סביבת עבודה איכותית ומאתגרת יחד עם הקפדה על אווירה חברתית ומשפחתית לאורך השנים.
אנו משקיעים זמן ומאמץ בתהליך הגיוס ובהתפתחות האישית והמקצועית של כל עובד.
אנו מתגאים ביחסים החבריים השוררים בין העובדים והמנהלים בחברה ומאמינים כי הקשר החברי ורווחת העובדים תורמים לסביבת עבודה נעימה, פורה ומקצועית אשר מובילה לצמיחת החברה.
לעובדים שלנו יש הזדמנות להתמודד מדי יום עם אתגרים מקצועיים שלא יוכלו למצוא במקום אחר. בין לקוחותינו ניתן למצוא את הבנקים המובילים, שירותי בריאות, חברות הביטוח, חברות סטארטאפ וחברות מובילות בעולם פיתוח התוכנה והטכנולוגיה.
בעידור נפתח בפני כל אחד מעובדינו אופקים חדשים ודלתות חדשות הנותנים דחיפה משמעותית לקריירה המקצועית של כל אחד מהם. אנו מטפחים את עובדינו דרך פרוייקטים מקצועיים ודואגים לפעילויות חברתיות על ידי קיום ימי וערבי גיבוש חברתיים, ארועי משפחות, טיולים, ציון חגים, מסיבות ועוד.

לאתר עידור לחץ כאן

 

 


אינפוגארד 
מקבוצת עידור מתמחה במתן פתרונות הגנה ואבטחת מידע תוך התמקדות בהגנה על המידע עצמו בכל מקום בו הוא נמצא.

חזון החברה הוא להוביל פעילות ייעוץ ופתרונות אבטחת מידע באמצעות מוצרים ייעודיים וטכנולוגיה מתקדמת בכמה מישורים תוך התמקדות בהגנה על המידע עצמו ופחות על פתרונות הגנה פריפריאליים.
את המידע הנמצא ברוב הארגונים ניתן לחלק לכמה סוגים:

  • מידע מובנה – structured data המאוחסן ב DB מסוגים שונים בצורת קבצים עם סכמות.
  • מידע בלתי מובנה – Unstructured data , (מסמכי וורד, PDF, מיילים, אקסלים, מצגות PPT וכדומה)
  • מידע רגיש – מובנה או בלתי מובנה. המכיל סודות מסחריים, נתונים חסויים על לקוחות , עובדים וספקים, IP, מידע רפואי, מידע פיננסי ועוד ועוד אשר הארגון מעוניין לשמור עליו ברמת סיווג כזו או אחרת ולא היה רוצה שידלוף אל מחוץ לארגון ללא שליטה תוך מידור הגישה אליו גם בתוך הארגון.
  • מידע בלתי רגיש – המשלים של המידע הרגיש.
  • מידע המאוחסן בתוך החברה במאגר הנתונים שלה – On premises
  • מידע המאוחסן בענן.

אינפוגארד שמה לה למטרה להציע לארגונים פתרונות אוש”ים וטכנולוגיים על מנת להגן על המידע הארגוני הרגיש שלהם מכל סוג ובכל מקום בו הוא נמצא.

לאתר אינפוגארד לחץ כאן

 


מסג’נט 
הינה מפיצה בעלת ערך מוסף (VAD) למוצרי תוכנה וחומרה שמתמקדת בשיווק, מכירה ויישום של מגוון פתרונות בתחומי התקשורת, אבטחת המידע ומוצרים משלימים לסביבת מיקרוסופט וכן בפתרונות לעולם המסרים האלקטרונים.

MessageNet מייצגת בישראל חברות תוכנה וחומרה ישראליות ובינלאומיות. כמו כן, MessageNet משווקת ומוכרת את המוצרים שהיא מייצגת באמצעות ערוצי הפצה שונים. ערוצים אלו כוללים מאות שותפים עסקיים ומשווקי משנה. MessageNet גם מספקת תמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר לכל אחד מהמוצרים הנמצאים בסל מוצרי החברה. בנוסף, לרשות השותפים והמשווקים עומד פורטל משווקים מקצועי וזמין ביחד עם אמצעים שיווקיים נוספים על מנת לסייע לפעילות הפצה יעילה ואפקטיבית.

MessageNet הוקמה בשנת 2002 כחברה המתמקדת במיוחד בפתרונות תוכנה לתחום ה-Messaging. במהלך שנת 2004 הפכה החברה לחברת בת של עידור מערכות בע”מ, אז גם מוזגה אליה פעילות הפקס והמייל של עידור לתחום ה-AS/400 והתרחבה מאוד פעילות החברה גם לשיווק, מכירה והפצה של מוצרי תוכנה מתקדמים לסביבות נוספות.

MessageNet היא חברה מקצועית, יצירתית, שירותית וממוקדת הפועלת בשוק המאתגר והמעניין של טכנולוגיות המידע של המאה ה-21. על מנת להצליח אנו מקפידים ליישם הלכה למעשה את שלושת אבני היסוד המרכיבים יחד את חזון החברה:

אמינות והגינות – הצבנו לעצמנו כמטרה בעבודה היומיומית השוטפת מול שותפינו העסקיים ומשווקי המשנה להוביל את ערך האמינות וההגינות כערך עליון לעשיית עסקים משותפים. אצלנו זו לא רק סיסמא, אלא דרך חיים.

מקצוענות ללא פשרות – הצבנו לעצמנו כמטרה להיות הכי מקצועיים שאפשר. מקצועני החברה עוברים הדרכות והסמכות טכניות מתקדמות על מנת שנוכל להוביל את שותפינו העסקיים ואת לקוחותינו ולסייע ליישום מוצלח של כל מוצרי החברה.

שירות ברמה גבוהה – אנו יודעים כי שירות הוא נקודת המפתח להשגת היתרון העסקי הנדרש בשוק תחרותי. אנו משתדלים ופועלים כל העת לשפר את זמני התגובה שלנו בכל התחומים.