החברה שלנו

הדרך שלנו מובילה ל

מאז הקמתנו אנו פועלים כחברה שהיא משפחה , הכל בגובה העיניים. אצלנו  העובד הוא הנכס החשוב ביותר של החברה וזו ממש לא סיסמא !  אנו פועלים לאיזון מלא בין חיי העבודה לחיי משפחה מלאים, אנו דואגים לשיתוף מלא עם העובדים בני הזוג שלהם ליצירת מטרה משותפת לעתיד טוב יותר .

אז מי אנחנו ….

MessageNet  מקבוצת עידור הינה מפיצה בעלת ערך מוסף (VAD) למוצרי תוכנה וחומרה שמתמקדת בשיווק, מכירה ויישום של מגוון פתרונות בתחומי התקשורת, אבטחת המידע ומוצרים משלימים לסביבת מיקרוסופט וכן בפתרונות לעולם המסרים האלקטרונים.

MessageNet  מייצגת בישראל חברות תוכנה וחומרה ישראליות ובינלאומיות. כמו כן, MessageNet משווקת ומוכרת את המוצרים שהיא מייצגת באמצעות ערוצי הפצה שונים. ערוצים אלו כוללים מאות שותפים עסקיים ומשווקי משנה. MessageNet גם מספקת תמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר לכל אחד מהמוצרים הנמצאים בסל מוצרי החברה. בנוסף, לרשות השותפים והמשווקים עומד פורטל משווקים מקצועי וזמין ביחד עם אמצעים שיווקיים נוספים על מנת לסייע לפעילות הפצה יעילה ואפקטיבית.

MessageNet  הוקמה בשנת 2002 כחברה המתמקדת במיוחד בפתרונות תוכנה לתחום ה-  Messaging.  במהלך שנת 2004 הפכה החברה לחברת בת של עידור מערכות בע”מ, אז גם מוזגה אליה פעילות הפקס והמייל של עידור לתחום ה-AS/400 והתרחבה מאוד פעילות החברה גם לשיווק, מכירה והפצה של מוצרי תוכנה מתקדמים לסביבות נוספות.

מאחורי הקלעים

ההסטוריה שלנו

 

 

2002
שנת ייסוד החברה והקמתה, החברה החלת כחברת פיתוח מוצרי Unified Messaging .כמו כן בתחילת הדרך שם החברה היה MessgaeCom אולם בגלל נפילת ה .COM באותה עת , הוחלף השם ל MessageNet מאז ועד היום.
2002
2004
חברת MessageNet נרכשת על ידי עידור מערכות והופכת לחברת בת. שתי החברות ממזגות את פעילות תחום המוצרים תחת MessageNet והופכות לגוף משמעותי בעולם שרתי הפקס, פתרונות דואר אלקטרוני ו SMS לסביבות IBM וסביבות פתוחות.
2004
2011
MessageNet הופכת לנציגה הרישמית והיחידה בישראל של חברת OpenText יצרנית RightFax בישראל. עם הנציגות מצטרפים לחברה כ 100 חברות ענק בישראל המשתמשות במערכת ה RightFax. לחברה מעל 450 לקוחות וארגונים בתחום הביטחון, בנקאות, בריאות, בפיננסי, תעשייה עסקים והייטק.
2011
2016
החברה נכנסת לתחום ה Data Exchange והעברת נתונים . פעילות העברת קבצים בצורה מאובטחת מכל מדיה לכל מדיה ומכל פלטפורמה. פתרונות הצפנה בכל הרמות ופתרונות Manage File Transfer
2016
2018
MessageNet מתרחבת וקולטת עובדים נוספים לחברה . החברה מעלה אתר חדש ומתקדם הכולל תוכן מקיף על השרותים והפתרונות שהחברה מציעה.
2018