תפריט

הצוות

ביחד צוות מנצח ...

סיירת MessageNet בנויה ממקצוענים, כאלו שלא מפחדים לקחת אחריות, להתחייב ולעשות הכל להצלחה העיסקית שלנו ושל לקוחותינו!

1

ירון חממי

סמנכ"ל

פעיל בעולם המחשוב מזה כ 20 שנה. החל את דרכו כנציג טכני ועד לניהול חברת סטארטאפ בתחום הפקס . בעל הסמכות רבות בתחום התשתיות ותקשורת.בהמשך עשה הסבה לתחום המכירות ועבר הכשרות וסדנאות רבות בתחום זה, בעל עבר עשיר במכירות מורכבות הדורשות ידע מקצועי וראיה עיסקית.

3.0

גלית תמם

מנהלת מ.תמיכה ו PS

בקבוצת עידור כבר למעלה מ 18 שנה, החלה את דרכה כטכנאית AS400 ובהמשך הרחיבה את תחום הידע בעולם Microsoft.  מנהלת את המחלקה כבר למעלה מ 15 שנה, רמת שירות גבוהה מאד, בעלת יכולות למציאת פתרונות בצורה יוצאת דופן. מקצוענית אמיתית!

2

אתי אורן

מנהלת מ.מכירות

החלה את דרכה בעולם המכירות התוכנה מאז שנת 2000 , בתחילת שימשה כאשת מכירות בחברה והתקדמה לתפקיד מנהת המכירות. אחראית על כל תחום הפעילות החברה, מבצעת פרויקטים גדולים ואחראית על לקוחות מפתח בחברה. בעלת יכולות למציאת מענה מלא לדרישות הלקוח , בעלת יכולת רחבה להבין את התמונה המלאה ליצירת WIN WIN אמיתי לטובת שני הצדדים.

6.0

עופר דה פיצ'וטו

מנכ"ל

יסד את הקבוצה ב 1987 ופיתח אותה כבר מתחילת דרכה כחברת תוכנה מקצועית ואמינה. קבוצת עידור היא אחת מהחברות המובילות והוותיקות בישראל במתן פתרונות , מוצרים ושרותים בתחום התוכנה בישראל. הקבוצה פועלת במסגרת של 3 חברות ומעסיקה כ 100 עובדים בתחומים שונים בעולם התוכנה , פתרונות הגנה על מידע רגיש, אבטחת מידע וסייבר, תשתיות ותקשורת. מכהן כמנכ"ל הקבוצה. בעל תואר MBA בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

בואו נדבר
close slider

נשמח לשמוע ממך

יש לך שאלה? רוצה לקבל הצעת מחיר?
כתבו לנו ואחד מנציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי: